Activis
NETmaster
VDmaster
VoiceLink
english
Activis
Activis
Strona główna arrow Aktualności
Aktualności
Ogłoszenie o sprzedaży

Syndyk masy upadłości spółki Activis Polska Sp z o.o. w upadłości likwidacyjnej ogłasza sprzedaż majątku masy upadłości.

Informacja

Zgodnie z postanowieniem Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto XI Wydział Gospodarczy do Spraw Upadłościowych i Naprawczych z dnia 16 kwietnia 2014r Sąd postanowił ogłosić upadłość Actvis Polska Sp. z o.o.

Zakończenie projektu badawczo rozwojowego
W styczniu Activis zakończył realizację projektu POIG 1.4 4.1. "Opracowanie i wdrożenie do produkcji systemu call center w technologii VoIP".
Wirtualne Call Center
Activis wygrał przetarg na dostawę, uruchomienie oraz kolokację Wirtualnego Call Center przystosowanego do obsługi przez osoby niewidome.
Call Center w firmie Wellstar

W grudniu wspólnie z firmą Systell uruchomiony został system call center dla firmy Wellstar z Kościana.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 37
Seria NETmaster
NETmaster CC
Cross-connect
Image
Multiplekser dostępowy NETmaster CC jest urządzeniem pełniącym funkcję przełącznika cross-connect. Pozwala na zarządzanie ośmioma strumieniami E1 na poziomie szczelin czasowych 64 kb/s.
Seria VDmaster
VDmaster PRA
Centrala IP PBX ze stykiem 30B + D
Image

VDmaster PRA to centrala IP PBX z funkcjami SERWERA KOMUNIKACYJNEGO przeznaczona dla dużych i średnich przedsiębiorstw korzystających z łącza PRA do operatora telekomunikacyjnego. Urządzenie posiada 2 interfejsy E1 co umożliwia włączenie go pomiędzy centralą abonencką ISDN a operatorem.
Activis. Bez ograniczeń w komunikacji.
2008 © Activis sp. z o. o. All rights reserved.
Strona główna
Aktualności
Współpraca
Nasi Klienci
Kontakt
Praca