Activis
NETmaster
VDmaster
VoiceLink
english
Activis
Activis
Strona główna arrow Urządzenia teletransmisyjne
Urządzenia teletransmisyjne i dostępowe NETmaster

Multipleksery dostępowe rodziny NETmaster to urządzenia, które umożliwiają zarządzanie strumieniami 2 Mb/s na poziomie szczelin 64 kb/s oraz dołączanie do nich różnych interfejsów sieciowych, zarówno TDM jak i IP. Multipleksery te pozwalają na dostarczanie klientom w ramach jednej linii dostępowej szeregu usług - transmisji głosu, obrazu jak i danych. 

Urządzenia NETmaster znajdują zastosowanie w sieciach operatorów telekomunikacyjnych, u dostawców internetowych (ISP/ASP), integratorów sieci LAN/WAN, a także w dużych i średnich firmach. Z jednej strony umożliwiają ograniczanie potrzebnych zasobów sieciowych do realizacji usług operatorskich, a z drugiej gwarantują zwiększenie pojemności sieci dostępowej na odcinku "last-mile".
Wszystkie urządzenia z rodziny multiplekserów NETmaster posiadają jednolite oprogramowanie utrzymaniowe. Zarządzanie pracą urządzeń obejmuje między innymi konfigurację typów i określenie liczby interfejsów we/wy, ustalanie przepływności dla poszczególnych styków, wprowadzanie i modyfikacje struktury dla sieci urządzeń oraz kontrolę alarmów. Możliwe jest zarządzanie lokalne, przez wbudowany interfejs RS232, oraz zdalne - z jednego centralnego punktu nadzoru Urządzenia mają możliwość nadzoru zgodnie z protokołem SNMP, niezależnie od rozbudowanej, firmowej platformy utrzymaniowej.

Więcej na temat multiplekserów dostępowych NETmaster na stronie:

www.netmaster.pl
Eurocertyfikat

Activis Polska sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie międzynarodowym Eurocertyfikat 2008.

Seria NETmaster
NETmaster LE
Ethernet i E1 w E1
Image
NETmaster LE jest trójportowym multiplekserem obsługującym dwa interfejsy E1 i jeden interfejs Ethernet umożliwiającym transmisję ramek Ethernetu w wydzielonych kanałach strumieni E1.
Seria VDmaster
VDmaster BRA
Centrala VoIP + ISDN
Image
VDmaster BRA jest CENTRALĄ IP PBX z funkcjami SERWERA KOMUNIKACYJNEGO realizującą telefonię VoIP (konta SIP i SIP Trunk) linie ISDN BRA, analogowe i GSM co pozwala na  stworzenie rozbudowanego rozwiązania hybrydowego. Urządzenie oprócz pełnej obsługi VoIP posiada 6 interfejsów centralowych ISDN, 2 interfejsy aanalogowe oraz do 4 modułów GSM.Activis. Bez ograniczeń w komunikacji.
2008 © Activis sp. z o. o. All rights reserved.
Strona główna
Aktualności
Współpraca
Nasi Klienci
Kontakt
Praca