Activis
NETmaster
VDmaster
VoiceLink
english
Activis
Activis
Strona główna arrow Serwis i wsparcie techniczne
Serwis
Activis Polska dysponuje własnym zespołem serwisowym i prowadzi serwis wszystkich urządzeń dostarczanych klientom. Ponadto na podstawie długoterminowych umów z operatorami serwisuje urządzenia dostępowe i centrale telefoniczne.

Odpowiedzialność za dostarczane przez Activis Polska systemy i urządzenia jest określona w ogólnych warunkach gwarancji przekazywanych klientowi podczas dostawy i/lub instalacji. Aktualny tekst podstawowych warunków gwarancyjnych dostępny jest tutaj.

Odpowiedzialnośc ta może być określona inaczej w przypadku zawarcia z klientem indywidualnej umowy na dostawę .

Użytkownikom systemów VDmaster oferujemy wsparcie techniczne -  informacje dotyczące wsparcia technicznego dostępne są  tutaj.

Eurocertyfikat

Activis Polska sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie międzynarodowym Eurocertyfikat 2008.

Seria NETmaster
NETmaster VE
V35 w E1
Image
NETmaster VE jest trójportowym multiplekserem obsługującym dwa interfejsy: E1 i jeden interfejs V.35. Umożliwia transmisję danych ze styku V.35 w wydzielonych kanałach strumieni E1.
Seria VDmaster
VDmaster VL
Moduł VoIiceLink - do obsługi 5 ikon
Image
VDmaster VL  jest  systemowym SERWEREM usługi VoiceLink. Umożliwia korzystanie z połączeń generowanych ze stron internetowych po kliknięciu w ikonę  (click to call). Obsługuje do 5 ikon umieszczonych na dowolnej liczbie stron internetowych oraz do 15 aparatów lub innych zakończeń sieciowych IP.Activis. Bez ograniczeń w komunikacji.
2008 © Activis sp. z o. o. All rights reserved.
Strona główna
Aktualności
Współpraca
Nasi Klienci
Kontakt
Praca