Activis
NETmaster
VDmaster
VoiceLink
english
Activis
Activis
SUPER PRODUKT

PANEL KLIENTA
Nie pamiętam hasła
Dane teleadresowe

Activis Polska Sp. z o.o.
ul. Marcelińska 92/94
60-324 Poznań
KRS 0000097303
NIP 779-21-46-354
Regon 634162861
Sąd Rejonowy w Poznaniu  XXI Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy:
330 000 zł  
Kapitał wpłacony:
330 000 zł


Strona główna
ACTIVIS POLSKA
specjalista na rynku zaawansowanych urządzeń teleinformatycznych

Firma Activis Polska specjalizuje się w projektowaniu i produkcji urządzeń telekomunikacyjnych. Activis stworzył od podstaw polską rodzinę urządzeń IP-PABX o nazwie VDmaster umożliwiającą efektywne połączenie tradycyjnej telefonii (TDM) z technologią przesyłu głosu przez sieć IP i konkurowanie z zagranicznym producentami tej klasy urządzeń. Rozwiązania oferowane przez Activis Polska dostarczane są zarówno na rynek cywilny jak i charakteryzujący się wysokimi wymaganiami rynek służb mundurowych.

 

Activis Polska dysponuje własnym działem konstrukcyjnym do realizacji zleceń (projekt, produkcja, wdrożenie) z zakresu teleinformatyki i automatyki.

Zespół konstrukcyjny opracowuje też bardzo innowacyjne projekty, które uzyskują dofinansowanie w ramach konkursów programu POIG 1.4 - 4.1 jak na przykład nowa usługa internetowa  VoiceLink.

Dla firm integratorskich i operatorów oferowana jest gama urządzeń dostępowych pod marką  NETmaster. Są to urządzenia umożliwiające integrację różnych interfejsów sieciowych (zarówno TDM jak i IP) oraz ich transmisję w jednym dostępnym w danej lokalizacji medium. Multipleksery dostępowe oferowane przez firmę Activis Polska uplasowały się pod względem niezawodności i stosunku jakości do ceny w czołówce podobnych rozwiązań sprzedawanych na rynku.

Urządzenia zaprojektowane w firmie Activis Polska są produkowane i testowane z zachowaniem surowych reżimów technologicznych, a system zarządzenia jakością zgodny jest z wymaganiami norm ISO-9001:2008.

Seria NETmaster
NETmaster LE
Ethernet i E1 w E1
Image
NETmaster LE jest trójportowym multiplekserem obsługującym dwa interfejsy E1 i jeden interfejs Ethernet umożliwiającym transmisję ramek Ethernetu w wydzielonych kanałach strumieni E1.
Seria VDmaster
VDmaster IMIX
Wieloportowa centrala IP
Image
VDmaster IMIX jest centralą IP PBX z funkcjami SERWERA KOMUNIKACYJNEGO z rozbudowanym interfejsem do przyłączenia analogowych telefonów, faksów, linii miejskich. Może pracować jako samodzielna centrala IP PBX lub jako moduł rozszerzenia w systemie VoIP VDmaster.
Aktualności
Ogłoszenie o sprzedaży
31.08.2014.

Syndyk masy upadłości spółki Activis Polska Sp z o.o. w upadłości likwidacyjnej ogłasza sprzedaż majątku masy upadłości.

Informacja
29.04.2014.

Zgodnie z postanowieniem Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto XI Wydział Gospodarczy do Spraw Upadłościowych i Naprawczych z dnia 16 kwietnia 2014r Sąd postanowił ogłosić upadłość Actvis Polska Sp. z o.o.

Zakończenie projektu badawczo rozwojowego
20.01.2014.
W styczniu Activis zakończył realizację projektu POIG 1.4 4.1. "Opracowanie i wdrożenie do produkcji systemu call center w technologii VoIP".
Wirtualne Call Center
19.03.2013.
Activis wygrał przetarg na dostawę, uruchomienie oraz kolokację Wirtualnego Call Center przystosowanego do obsługi przez osoby niewidome.Activis. Bez ograniczeń w komunikacji.
2008 © Activis sp. z o. o. All rights reserved.
Strona główna
Aktualności
Współpraca
Nasi Klienci
Kontakt
Praca